در حال بارگذاری
  • تلفن: +98 21 44276456
  • خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک
اختلال سلوک

اختلال سلوک

کودک و نوجوانی که الگوی رفتاری آنها منفی بافی، نافرمانی، جامعه ستیزی و دشمنی نسبت به بزرگترها و اولیای امور است به نظر می رسد که تشخیص اختلال سلوک/ اختلال نافرمانی مقابله ای و جامعه ستیزی را خواهندگرفت.
شواهد نشان می دهد اختلال نافرمانی مقابله ای که در کودکان  مشاهده می شود، در صورت درمان نشدن،ممکن است در نوجوانی به اختلال سلوک یا شخصیت ضداجتماعی و یا اختلال اضطرابی و یا افسردگی مبتلا شود. کودک ونوجوانی که به این اختلال مبتلاست در تنظیم رفتارها و هیجاناتش ناتوان است و ممکن است در یک آن و از روی یک هوس لحظه ای، رفتاری را برنامه ریزی کند که غیرقانونی بوده و پیامدش صدمه جسمی به دیگران یا خود باشد. روانشناس متخصص کودک و نوجوان مرکز پندارنیک در صورت تشخیص این اختلال، به کمک تخصصی کودک ونوجوان شتافته تا بتواند هر چه سریعتر او را از این اختلال نجات دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع خدمات روانشناسی اعم از اختلال سلوک، مشاوره خانواده و زوج درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، اختلال وسواس فکری، مشاوره فردی، مهارت های ارتباطی، مشاوره طلاق، اختلالات دو قطبی و دیگر خدمات مشاوره پندار نیک با شماره تلفن های 44276456 و 44259017 تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید از طریق پیامک با شماره های 09307042637 و 09035303846 در همه ساعات با مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک در تماس باشید. 

دیدگاه ها

پاسخ دهید


طراحی سایت توسط بیزنا