در حال بارگذاری
  • تلفن: +98 21 44276456
  • خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک
اختلالات اضطرابی کودک و نوجوان

اختلالات اضطرابی کودک و نوجوان

برخی از کودکان و نوجوانان در همان اوان کودکی، انواع هیجان را تجربه می کند، از جمله: ترس/ خشم/ تنهایی...
کودکان از لحاظ هیجانی بی تجربه اند و معمولا نمی توانند دقیقا بگویند که چه احساسی دارند؟ همه این عوامل باعث می شوند که تشخیص و شناسایی اضطراب و افسردگی کودکان دشوار باشد. 
در اضطراب کودکان، از فعالیتهایی که کودک مجبور است با دیگران معاشرت داشته باشد اجتناب می کند ودائما به دنبال جلب توجه است. این کودکان دردهای جسمانی بیشتری را اعلام میکنند که نیاز است در ابتدا پس از معاینات پزشکی و درصورت عدم مشکل در سلامت بدنی و اعلام این مورد که مشکل روانی باعث این دردها شده است، روانشناس متخصص کودک مرکز مشاوره پندار نیک، تلاش می کند با همکاری والدین کودک مضطرب به کمک کودک شتافته و او را هر چه سریعتر از این نگرانی و اضطراب رها سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع خدمات روانشناسی اعم از اختلالات اضطرابی کودک و نوجوان، مشاوره خانواده و زوج درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، اختلال وسواس فکری، مشاوره فردی، مهارت های ارتباطی، مشاوره طلاق، اختلالات دو قطبی و دیگر خدمات مشاوره پندار نیک با شماره تلفن های 44276456 و 44259017 تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید از طریق پیامک با شماره های 09307042637 و 09035303846 در همه ساعات با مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک در تماس باشید. 

دیدگاه ها

پاسخ دهید


طراحی سایت توسط بیزنا